Як вибирати торт під замовлення на весілля?

Якщо гостей буде в два рази більше, вага виробу повинен збільшитися пропорційно. На одну людину в середньому має припадати близько п’ятої частини одного кілограма. Можна вибирати весільні торти з одним або кількома ярусами. Тут чимало залежить від розмірів торжества, а також переваг його винуватців.
Смак дуже важливий. Пропонується великий вибір рецептур. Краще відмовитися від виробів, які досить важкі для шлунка. Оптимальним варіантом буде відмова від великої кількості сметанного або масляного крему. Краще вибрати більш легкий варіант, який дозволить насолодитися смаком, але при цьому не втратити жвавість руху.
Для весілля це неймовірно важливо, тому що доводиться постійно танцювати і брати участь в різноманітних конкурсах. Оптимальним варіантом можуть виявитися легкі бісквіти, йогурти, суфле або вершковий крем. Оригінальним рішенням буде замовлення торта з різними коржами.
Важливо, щоб торт весільний мав приємний кольором. Зараз він може бути найрізноманітнішим, наприклад, білим, рожевим, чорним і т.д. Достаток барвників відкриває великі можливості для вибору. Але, щоб уникнути проблем з можливими алергіями у гостей, краще не налягати на зайві барвники. Для декорування вдало можна використовувати різноманітний крем, ягоди, фрукти або шоколад.